Club Resort Atlantis’te Yazlık Keyfi

Sığacık’ın yeşiline ve mavisine doyamayan, “Keşke burada bir yazlığım olsa!” diyenlere müjde! Club Resort Atlantis (CRA), yaz döneminde bu cennet köşesinde 30 günden fazla konaklamak isteyenlere avantajlı fiyatlarla kapılarını açıyor.

CRA, misafirlerine tüm sosyal tesislerden ( bebek havuzu, kaydıraklı animasyon havuzu, deniz suyu havuzu, restoranlar, barlar, spa merkezi, çocuk kulübü, oyun parkı, tenis kortları, basketbol sahası, futbol sahası, plaj, güneşlenme terasları, lobi, resepsiyon) gündüz ve gece zengin spor aktivitelerinden, eğlence aktivitelerinden; çocuk kulübü aktivitelerinden; canlı müzik, sinema, konser gösterimleri ve diskodan yararlanma olanağı sunmaktadır.

CRA’nın her şey dahil sisteminden gün boyu yararlanabilir, sisteme dahil olmayan ürünleri yüzde 15 indirimle satın alabilirsiniz.

CRA’nın odaları yeni yazlığınız olmaya aday! Odada konaklayacak kişi sayısına göre standart, geniş oda veya aile odası arasında seçim yapabilirsiniz. Rahatınız için odanıza ekstra kilim, banyo yer seti, ütü & ütü masası, çamaşırlık, bornoz, su ısıtıcısı, çatal kaşık bıçak takımı, bardak & fincan konulacaktır.

Odanızın temizliği, çarşaf ve havlu değişimi de dahil olmak üzere, haftada bir yapılacaktır. Ayrıca temizlik isterseniz günlük 30 TL ücret karşılığında bu hizmeti satın alabilirsiniz. Çamaşırlarınızı otelde yıkatabilir, ütületebilir ve bu servislerimizden yüzde 15 indirimle faydalanabilirsiniz.

Otelimizde bulunan uluslararası sörf okulu İon Club ve sertifikalı dalış okulu Teos Divers’da ücret karşılığı ders alabilir, ekipman kiralayabilirsiniz. Bu merkezler, siz özel misafirlerimize yüzde 20 indirim uygulamaktadırlar.

Zen Spa Merkezi gün boyu ücretsiz kullanımınıza sunulmuştur. Burada alacağınız çeşitli masajlardan, cilt bakımlarından ve kuaför salonu hizmetlerinden yüzde 15 indirimle yararlanabilirsiniz.

Maya Bistro, her şey dahil konsept dışında servis veren, deniz üstünde bir lokantadır. Gündüzleri hafif tatlar ve soğuk plaj kokteylleri, akşamları meze balık konseptinde servis vermektedir. Bu hizmetlerden yararlanmak isterseniz size ve otel dışından size katılan misafirlerinize yüzde 10 indirim uygulanır.

Minimum 30 gün konaklama olduğu takdirde CRA’de bir oda fiyatı kdv dahil aylık 5400 liradır. Bu fiyat; bir erişkin ve 14 yaşından küçük çocuk için her şey dahil sistemi ve yukarıda sıralanan hizmetleri kapsamaktadır. Bu odada ikinci bir yetişkin kalmak isterse kaldığı gün kadar, günlük 140 TL, bir genç yetişkin kalırsa ( 14-17 yaş ) günlük 100 TL, farklı bir çocuk ( 2-13 ) kalırsa da günlük 60 TL öder. Minimum konaklama süresi odanın baz fiyatı için geçerlidir. Odaya daha sonra eklenen kişilerden giriş sırasında konaklayacakları gün bazında ücret alınır.

Uzun dönem konaklamayı tercih eden misafirlerimizi dışarıdan ziyaret etmek isteyenler bize mutluluk verecektir. Önceden resepsiyona haber verildiği takdirde günübirlik kullanım fiyatlarından ziyaretçilerine yüzde 10 indirim uygulanır.

Bu fiyat politikası 23 Haziran – 15 Eylül arasında geçerlidir. Bayram için ayrı bir ücret talep edilmez. Bunun dışındaki tarihlerde rezervasyon yapıldığı takdirde belirlenen baz fiyatlara yüzde 25 indirim uygulanır.

Bu paketi otelimizin çağrı merkezi 444 29 15 veya yurt dışından +00 90 543 730 17 36 arayarak rezerve edebilirsiniz. Rezervasyon anında ücretin yüzde 50’si talep edilir. Kalan bakiye otele giriş tarihinden önce ödenmesi zorunludur. İstenildiği takdirde Bonus, World ,Maximiles kartlarına 3 taksit imkanı sağlanır.